Menü

Hakkımızda

BayiTik.com: Sosyal Medya Yolculuğunuzun En Değerli Durağı

BayiTik.com, Türkiye'nin bilişim dünyasının parlayan yıldızları arasında yer alıyor. 12 yıl önce kurulan BayiTik.com, kullanıcıların beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak memnuniyet garantisi sunuyor.

Kuruluşundan bu yana 400 binin üzerinde müşteriye hizmet sunan ve 15 milyon işlem kaydı gerçekleştiren BayiTik.com, güvenilirliği ve tercih edilirliği ile öne çıkıyor.

BayiTik.com, tüm sosyal medya platformlarında bireysel ve kurumsal hesapların büyümesine yardımcı olmak için özel çalışmalar sunuyor. İhtiyaca özel olarak geliştirilen sosyal medya yazılımları, rakiplerin önünde olmanızı sağlayacak güçlü araçlar sunuyor.

8 kişilik uzman ekibi, 7/24 kesintisiz destek hizmeti sunarak sorunlarınıza anında çözüm getiriyor. Ayrıca, işlemlerinizi web tabanlı ara yüz üzerinden kolayca yönetebilmenize olanak tanıyor.

BayiTik.com, sosyal medya hedeflerinizi gerçekleştirmek isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuyor. Hızlı işlem süreleriyle tüm siparişlerinizi en kısa sürede teslim ediyor. Güvenli ödeme seçenekleri ve canlı destek hizmeti ile sizlere liderlik yolunda eşlik ediyor.

Hizmet yelpazesi, her ihtiyaca yönelik destekler içeriyor. Bütçe dostu fiyat seçenekleri ve güvenilir hizmet kalitesi ile BayiTik.com, müşteri kitlesini her geçen gün genişletmeye devam ediyor.

BayiTik.com'un hizmet sunduğu platformlar arasında Instagram, Twitter, YouTube, Facebook, TikTok, Twitch, Spotify, Clubhouse, SoundCloud, Tumblr, Periscope, Pinterest, Vimeo, LinkedIn, Telegram, Dailymotion, DLive, Google, Netflix, Nonolive, PUBG, SEO, Tinder, Trovo ve Reddit gibi dünyanın en çok tercih edilen uygulamaları bulunuyor.

Sosyal medya yolculuğunuzun en değerli durağı olan BayiTik.com, her adımda yanınızda! Siz de bizimle bir adım önde olun.